Vali Vahdettin Özcan onuruna yemek tertiplendi

featured
service

Vali Vahdettin Özcan, 05 Haziran 2016 Pazar günü Belediye Başkanlığının organize ettiği yemek programına katıldı.

 

Programda Valimiz Vahdettin Özcan ve eşi Leyla Özcan’a Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, eski Milletvekili Tevfik Akbak, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt ve eşi Nurten Bayazıt, Belediye Başkanı İrfan Dinç ve eşi Zeynep Dinç, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya ve eşi Reyhan Kaya, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş, Vali Yardımcıları Nedim Özırmak, Fatih Yılmaz, Zafer Engin, Hüseyin Demirbaş, Meral Batı Demirbaş, Atkaracalar Kaymakamı İdris Arslan, Bayramören Kaymakamı Halil İbrahim Çelik, Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal, Eldivan Kaymakamı Sinan İnaltekin, Ilgaz Kaymakamı Muhammed Gürbüz, Kızılırmak Kaymakamı Halil İbrahim Demirçin, Korgun Kaymakamı Erkan Savar, Kurşunlu Kaymakam V. Kemal Balaban, Orta Kaymakamı Mehmet İlidi, Şabanözü Kaymakamı Cevdet Bakkal, Yapraklı Kaymakamı Yakup Ömeroğlu, İl Jandarma Komutanı J.Albay Halil Altıntaş ve eşi Nurhan Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, POMEM Müdürü Süleyman Gül, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman, CHP İl Başkanı Fikret Tatlıcı, Daire Amirleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, STK Temsilcileri ve diğer katılımcılar eşlik etti.

 

Program Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muharrem Ovacıklı’nın açılış konuşması ile başladı.

 

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç “Başta Sayın Valim Vahdettin Özcan ve tüm katılımcıları sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Valimiz bizlere adeta bir önder ve yol göstericimiz oldu. Bütün problemlerimize çözüm üretti. Allah bin kere razı olsun. Kendim ve Çankırılılar adına kendisine teşekkür ediyorum. İlimizin tanıtımı hakkında da çok ciddi katkıları olmuştur.” dedi.  

 

ÇKÜ Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş “Ben Sayın Valimin kadir ve kıymetini bildiğimi ifade ediyorum. Üniversite açısından Valiler yönünden çok şanslıyım. Valilerimizin hepsi ile iyi ilişkiler içinde çalıştık. Ben özellikle Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a her zaman bizim yanımızda olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum. Hiçbir zaman bizlere kapılarını kapatmamıştır.” dedi.

 

İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker “ Ben Sayın Valimizle uzun yolculuklar yaptım. Beraber çalıştığımız sürelerde verimli işler yaptık. Şahsım ve İl Genel Meclisimiz adına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Ahi Yaran Derneği Başkanı Ahmet Absarılıoğlu “Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

 

İl Müftü Yardımcısı Uğur Demirel “ Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’a bundan sonra ailesi ile birlikte mutlu ve hayırlı bir ömür diliyorum.” dedi.

 

Eski Çankırı Milletvekilimiz Tevfik Akbak “İlimiz adına yapılan ve yapılmakta olan tüm hizmetlerde her zaman kendilerine yardımcı olduk. Benim için Sayın Valimiz iyi bir insan, iyi bir dost ve iyi bir arkadaştır. Her hayırlı hizmete duyarsız kalmamıştır. Cenabı Allah kendisinden razı olsun, kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum.” dedi.

 

Sayın Milletvekilimiz Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu “Mutluluk ve ayrılık günleri vardır. Mutluluk günleri de acı günlerde paylaşılır. 11 Nisan 2015’den bu yana şehrin sorunlarının çözümlenmesinde yakın istişarelerde bulunduk. Hangi sorun olursa olsun Sayın Valimiz bize destek olmuştur. İnisiyatif alınması gereken yerlerde bu yetkisini kullanmıştır. Şehrimizin nereden nereye geldiği, köy yollarının kilit parke yapılmasında ve bütün hizmetlerde emeği geçen, katkı veren herkese teşekkür ediyorum. “dedi.

 

Vali Vahdettin Özcan “ Ben de hepinize iyi günler diliyorum. Babamın rahatsızlığı nedeniyle programı bugüne aldık. Sizden dua bekliyorum. Çankırı’ya geldiğimde Ramazan ayında gelmiştim. Dönüşümde Ramazan ayına denk geldi. Ekim ayında Müzeyi açacağız. 13-15 milyon para içine harcandı. Bu gün Pazar başka etkinliklerde de olabilirdiniz. Tüm katılımcılara buraya geldikleri için çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımıza ve ekibine de bu organizasyonun düzenlenmesinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Çankırı benim ilk Valilik yaptığım yerdir. Çok heyecanla gelerek, görevime başlamıştım. Kendi çabalarım, Vekillerimiz ve Belediye Başkanımızın destekleri ile çok güzel çalışmalar yaptık. Tuz Mağarası içerisine 20 adet galeri yapıyoruz. Aynı zamanda Tuz Mağarası yolunu da turizm yolu kapsamına aldık ve çalışmalar devam ediyor. İlimizde bir milyon yüz elli bin mt2 kilitli parke çalışması yaptık. Sinop’un köylerinde dahi 150 mt2  kilitli parke yapılmamıştır. Çankırı Türkiye’ye lazımdır. Türkiye’nin çimentosudur. Adliye ile güzel ilişkiler içerisinde çalıştık. Vali Yardımcılarımıza, İlçe Kaymakamlarımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve  tüm Daire Amirlerine her zaman yanımda yer aldıkları için teşekkür ediyorum. Benimle birlikte 5 yıl görev yapanlara teşekkür ediyorum. Ben sizi unutmayacağım. Sizde beni unutmayın. Hakkımı helal ediyorum. Sizde bana hakkınızı helal edin. Allah yar ve yardımcınız olsun. “ dedi.

 

Program hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Vali Vahdettin Özcan onuruna yemek tertiplendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin