Medya Çankırı'ya Teşekkür Plaketi!

featured
service

Çankırı Alpsarı köyü yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ahmet Lafçı ve Çankırı Korgun Dernekler Birliği Başkanı İsmail Kılıçarslan  Sosyal etkinlikleri ve Tanıtımına yapmış olduğumuz desteklerden dolayı Medya Çankırı‘ya teşekkür plaketi verdi. 

Çankırı Alpsarı köyü yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ahmet Lafçı, Medya Çankırı haber sitesine teşekkürlerini iletirken;

Biz Çankırı’dan uzakta yaşayan Çankırılılar her ne kadar memleketimizden uzak yaşamakta olsak ta Çankırı bir an olsun aklımızdan çıkmaz. Çankırı daki Gündelik hayatta yasanan her anı ve haberi merak ediyoruz bunlarında özellikle yerel medyadan öğrenmekteyiz. Teknolojinin gelişimi ile habercilik ne kadar kolaylaşsa da bu işler için emek harcamak gerekiyor. Çankırı’nın haber ve tanıtım siteleri çok az ve bu işleri profesyonel olarak yapanlar bir elin parmağı kadar az. Son yıllarda bunların arasına Medya Çankırı katıldı. Medya Çankırı haber sitesi haber tanıtım ve benzeri konularda tarafsız doyurucu haberleri ile biz Çankırı dışındaki Çankırılıların ihtiyaçlarını gidermektedir. Korgun köyleri derneklerinin yaptığı şenlik şölen bir çok programın tanıtım ve haberlerini yaparak geniş kitlelerde ulasmasını saglamaktadır.Gördüğüm kadarıyla sosyal sorumluluk gerektiren projelerede yaptıkları tanıtım ve desteklerlede katkı vermekteler. Biz STK yöneticileri için yaptığımız çalışmaların tanıtım ve duyurulması çok önemlidir bir kare resim iki satır yazı başında yer aldı mı yaptıklarımız daha geniş kitlelere ulaşılmaktadır yapılan güzellikler başkalarına örnek olmaktadır son yıllarda Medya Çankırı sitesi yaptığı çalışmalar ile fazlası ile yapmaktadır. Genç arkadaşımız Taha Doğanayın inşallah ileriki dönemde daha farklı çalışmalar yapacağını biliyoruz ve bekliyoruz. Korgun dernekler birliği ve Alpsarı köyü olarak yaptıkları hizmet ve çalışmaların takdiri için Medya Çankırı çalışanları adına Taha Doğanay’a teşekkür plaketi takdim ettik. Medya Çankırı ya Teşekkür eder bundan sonraki yayın hayatında uzun yıllar güzel haberler çalışmalar ve başarılar dileriz.”

CANDEF YÖNETİM KURULU UYESİ

KORDER BASKAN YRD

ALPDER ONURSAL BASKAN

SAYGILARIMLA

Ahmet Lafcı

PLAKETü

Medya Çankırı'ya Teşekkür Plaketi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin