Adalet Bakanı BOZDAĞ “Boşa uğraşıyorlar!”

featured
service

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ fezlekelerle ilgili değerlendirme yaparken, Ana Muhalefet Partisi CHP’nin bu konuda TBMM’ye bir başvurusunun sözkonusu olmadığını belirterek, Ak Parti’yi karalamanın, kirletmenin derdindeler.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ fezlekelerle ilgili değerlendirme yaparken, Ana Muhalefet Partisi CHP’nin bu konuda TBMM’ye bir başvurusunun sözkonusu olmadığını belirterek, Ak Parti’yi karalamanın, kirletmenin derdindeler. Boşa uğraşıyorlar, Ak Parti karalanıp kirletilecek bir parti değildir dedi. Bozdağ, CHP’nin Meclis’e fezlekelerle ilgili bir başvurusunun bulunmadığını söyledi.

CHP’NİN MECLİS’E FEZLEKE BAŞVURUSU YOK
Ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çankırı’ya gelen Bakan Bozdağ, Vali Vahdettin Özcan’ı ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını cevaplandıran Bakan Bozdağ, CHP’nin TBMM’ye sunduğu fezlekelerle ilgili bir soruyu cevaplandırırdı. Bozdağ, CHP’nin Meclis’e fezlekelerle ilgili bir başvurusu bulunmuyor. Ana muhalefet partisinin yerel seçimlerde yapacağı projeleri anlatmak yerine Ak Parti’yi karalama ve bundan da siyasi rant peşinde. Bundan sonra bir başvuruda bulunursa, Meclis iç tüzüğe göre bir yol takip eder. Fezlekeler konusu maalesef Türkiye’de iç siyasetin malzemesi yapıldı. Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler bunu alet olarak kullanıyorlar. Yapacakları projelerini anlarlarsa daha iyi olur. Bizim ana muhalefet partisinin projeyle fazla derdi olmadığı için, nasıl karalarız, nasıl kirletiriz hesabının peşindeler. Boşa uğraşıyorlar. Ak Partikaralanıp, kirletilecek bir parti değildir şeklinde konuştu.

Bakan Bozdağ, Valilik şeref defterini imzaladıktan sonra Çankırı Adliyesi’nde incelemelerde bulundu. Daha sonra Yunus AVM’nin toplantı salonunda partililerle bir araya gelen Bakan Bozdağ, programının son bölümünde Koç Otelde kentteki sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi.

Bakan Bozdağ’ın Çankırı ziyaretinde kendisine Çankırı’nın Ak Partili milletvekilleri Hüseyin Filiz, İdris Şahin ve Belediye Başkanı İrfan Dinç eşlik etti.

bekir_b

Haber Kaynağı: Çankırı TV

 

Adalet Bakanı BOZDAĞ “Boşa uğraşıyorlar!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin