ADAYLIK YARIŞINDA “BENDE VARIM” DEDİ

featured
service

İşadamı Mesut Koç, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Çankırı Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Partide düzenlediği toplantıda konuşan Koç, Çankırı’ya hizmet için milletvekili aday adayı olduğunu belirtirken, uzun yıllar partide görev yaptığını ifade etti. Çankırı’yı iyi tanıdığını anlatan Koç, Çankrı’yı marka kent yapma adına önemli çalışmalar yapacağını ve bunun için projelerinin hazır olduğunu kaydetti.

Partisinden aday olan arkadaşlarına başarılar dileyen Koç, sonuç ne şekilde belirlenirse belirlensin partisinin ve davasının sonuna kadar arkasında olacağını vurguladı.

Başvuru dilekçesini İl Başkan Yardımcısı Mehmet Göktaş’a teslim eden İşadamı Mesut Koç, seçim sonuçlarının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

FLAŞ HABER! ALPAY ÜNAL  “BENDE VARIM” DEDİ

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Yedek Üyelik görevinden istifa eden İşadamı Alpay Ünal da milletvekilliği aday adaylığı için dosyasını iletecek.

Ünal’ın 20 Şubat 2015 Cuma günü 13:30’da dilekçesini il başkanlığına ileteceği bildirildi.

FLAŞ HABER! AHMET GAYRET “BENDE VARIM” DEDİ

Ak Parti’nin Çankırı kurucularından ve kurucu Merkez İlçe Başkanı Harita Mühendisi Ahmet Gayret  7 Haziran 2015 seçimlerinde milletvekilliği aday adaylığı için 20 Şubat 2015 Cuma günü Ak Parti İl Başkanlığı’na dilekçesini verecek.

Saat 14.00’te parti binasına gidecek olan Gayret, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunacak. Çankırı siyasetinde birleştirici ve uzlaştırıcı bir rol üstleneceği ifade edilen Gayret’in ismi İl Başkanlığı seçimleri öncesinde genel merkez tarafından görüşünün alınması ile gündeme gelmişti. 

Haber: Mehmet Türk

 

ADAYLIK YARIŞINDA “BENDE VARIM” DEDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin