AK Parti Çankırı’dan Sürpriz Aday!

featured
service

Ak Parti Çankırı milletvekili adayını AK Parti İl Başkanı Celal Kaman açıkladı

28 Aday adayının başvurduğunu ifade eden Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, “Ak Parti Çankırı İl Başkanlığımıza 28 aday adayımız başvuru yapmıştır. 28 aday adayından 2’si kadın, 26’nı erkek. Bunların içinden 1 tanesi engelli aday adayımız mevcuttur. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyor, Çankırı’ya ve Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni ederim. Adaylarımıza Başarılar dilerim.” dedi.

AK Parti 25. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı 1. Sıra Muhammet Emin Akbaşoğlu 2. Sıra Hüseyin Filiz ile durmak yok yola devam dedi..

Öte yandan AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz Medya Çankırı haber sitesine açıklamada bulundu

“25.Dönemde şahsımı bir kez daha Çankırı Milletvekili adaylığına layık gören partimize ve Duâ’larını her daim bizlerden esirgemeyen hemşehrilerimize saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.Ülkemiz Çankırımız ve Miletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.Rabbim çıktığımız bu kutlu yürüyüşte yâr ve yardımcımız olsun.”

AV. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU KİMDİR?

Aslen Çankırılı olan Muhammet Emin Akbaşoğlu, 06.10.1968 ‘de İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğdu.

Küçükköy İmam Hatip Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Akbaşoğlu, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi.

Gaziosmanpaşa MGV İlçe Başkanlığı, Ekonomi ve Sosyal Araştırmalar Merkezi ( ESAM) İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunan Muhammet Emin Akbaşoğlu, yerel ve genel seçimlerde sandık kurullarında ve Seçim Koordinasyon Merkezlerinde çeşitli kademelerde görev aldı.

 

 

AK Parti Çankırı’dan Sürpriz Aday!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 sene önce

    çankırmız için yeni ..vekil adaylarımıza başarılar dilerim…

    Cevapla
Bizi Takip Edin