AK Parti Teşkilatları İlçe Ziyaretlerinde

featured
service

AK Parti Çankırı İl Teşkilatı, sahada yürüttüğü faaliyetlerine ilçelerde devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde konuşan AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, ilçelerdeki yatırımların daha da hızlanacağını belirtti. Çivitcioğlu, “Gece gündüz durmadan Çankırı’mıza hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni ekonomi modeline ilişkin de konuşan Çivitcioğlu, “Kurdaki düşüşü hep birlikte görüyoruz ve bu kur düşüşü sebebiyle tarımdan gıdaya varıncaya kadar indirimler en kısa sürede raflara yansıyacak. Bunun takipçisi olacağız. Ayrıca asgari ücrete %50’nin üzerinde bir artış yaparak asgari ücretten alınan gelir vergisini ve damga vergisini kaldırarak çalışanımızın alım gücünü arttırdık ve işverenlerimizin vergi yükünü azalttık.” şeklinde konuştu.

Çivitcioğlu, Çankırı’nın 2023’e hazır olduğunu dile getirerek, “Teşkilatımız ile birlikte her daima sahalardayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ‘Güçlü Türkiye’ yolunda durmadan hedeflerimize yürüyeceğiz.” dedi.

AK Parti Teşkilatları İlçe Ziyaretlerinde

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin