AK PARTİ'DEN ÇANKIRI'YA BÜYÜK OPERASYON!

featured
service

AK PARTİ’DE BÜYÜK OPERASYON: ÇANKIRI İL YÖNETİMİNDE VE İLÇELERDE DEĞİŞİKLİK YAPILACAK MI?

Medya Çankırı Haber sitesinin edindiği bilgilere; AK Parti Çankırı İlçe yönetiminde Ilgaz, Bayramören ve Eldivan İlçe başkanlarının değiştirildiği ve neden değiştirildiği söz konusu oldu. Diğer yandan merak edilen diğer konu Çankırı İl Yönetimi ve diğer ilçelerde değişikliğe gidilecek mi?

Medya Çankırı Haber sitesinin edindiği bilgilere; Mahalli İdareler seçimlerinde belediye başkanlığı koltuğunu MHP’li adaylara kaptıran Eldivan, Ilgaz ve Bayramören ilçe teşkilatlarının istifaları istendi. Çankırı’da bu 3 ilçe dışında ve Çankırı İl yönetiminde değişiklik yapılmayacağı bilgilerine ulaştı.

AK Parti’de Büyük Operasyon

Öte yandan “AK Parti İl Başkanı Salim Çivitçioğlu twitter hesabından paylaştığı duruma göre Ilgaz, Bayramören  ve Eldivan İlçe Başkanlarının değiştiğini bildiren Çivitçioğlu konu ile ilgili hiç bir açıklamada bulunmadı.

Ak Parti’de beklenen revizyon gerçekleştirildi.

Ak Parti Genel Merkezinde yapılan toplantıda teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu tarafından Ilgaz, Eldivan ve Bayramören ilçe başkanlıklarına atamalar yapıldı.

Eldivan’da Mete Alıca’nın istifası ile boşalan ilçe başkanlığına emekli milli eğitim müdürü Mustafa Ergün hoca atandı.

Ilgaz’da Mehmet Öztürk’ün belediye başkanlığı adaylık sürecinde ilçe başkanlığı koltuğundan istifasıyla boşalan ve yerine atanan Faruk Karabıyık yeniden İlçe Başkanı olarak ikinci defa atandı.

Bayramören’de Kadir Ünal’ın istifası ile boşalan Bayramören ilçe başkanlığına Mustafa Şaşmaz getirildi.

Adalet Ve Kalkınma Partisi 3 İlçede İlçe Başkanları Atamalarını Gerçekleştirdi

akparti

 

AK PARTİ'DEN ÇANKIRI'YA BÜYÜK OPERASYON!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin