Atilla Yılmaz Ve Ali Kınık Coşturdu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı tarafından “Adım Adım 2023; Türk Gençliğine Sesleniş” temalı konser organizasyonu düzenlendi. Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonunu dolduran ülkücüler, sevilen sanatçı Atilla Yılmaz ve Ali Kınık’ın şarkıları ile coştu.

Organizasyonda konser vereceği ilan edilen sanatçı İlyas ÖZTÜRK ise bir süredir tedavi gören babasının hayatını kaybetmesi nedeniyle son anda konserini iptal etti.

Yoğun bir ilgiyle gerçekleşen programa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın yanı sıra; Milliyetçi Hareket MYK Üyesi Yüksel Aydın, Milliyetçi Hareket MDK Üyesi Ahmet Korhan Mastı, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, Yapraklı Belediye Başkanı Ömer Güngör, Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar, TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı, Kamu-Sen Çankırı İl Başkanı Yüksel Demirbaş, Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Alperen Şahin, Kastamonu İl Başkanı Haluk Yakar ve ocak teşkilatları ile çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin Türk gençliğine seslendi. Alparslan Türkeş’in “Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.” sözünü alıntılayan Şahin Türk gençliğinin bayrağı kirletmediğini, lekelemediğini ve yere düşürmediğini ifade etti. 2023 lider ülke Türkiye hedeflerine koşar adım gitmek için dik duruşlarından taviz vermeyeceklerini sözlerine ekleyen Şahin, Çankırı’nın ihanete asla geçit vermeyeceğini belirtti.

Şahin, SMA Tip 1 Hastası Ömer Alp’i de unutmadı ve kampanyasının devam ettiğini belirterek Çankırı’nın evladına sahip çıkması için destek talebinde bulundu.

Mustafa Alperen Şahin’in ardından kürsüye gelen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım önemli mesajlar verdi. Konuşmasının başında yapılan organizasyona yönelik beğenisini dile getiren Genel Başkan Yıldırım, Çankırı İl yöneticilerine teşekkür etti. Yıldırım’ın Adım Adım 2023; Türk Gençliği’ne Sesleniş Programı konuşmasından öne çıkan ifadeleri ise şu şekilde:

“Türk Dünyası ve Türk Gençliği’nin en muazzam en büyük çalışmalarından bir tanesi olan Ülkü Ocaklarımız Türk Gençliği’ni her yerde en kalabalık bir coşkuyla ve çalışmalarıyla karşılamaya devam etmektedir. Ülkü Ocakları dünyanın en büyük gençlik teşkilatıdır. Bugün Çankırı’da bu salonu dolduran ülküdaşlarım da Ülkü Ocaklarının dünyanın en büyük gençlik teşkilatı olduğunu bir kere daha göstermiştir. Ülkü Ocakları gençliğin en donanımlı şekilde yetiştirilmesi, vatanını, milletini, devletini, bayrağını, dini değerlerini öğrenerek imanlı ve ahlaklı bir şekilde yetiştirilmesini sağlayan bir kuruluştur. Bu anlamda 50 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Ülkü Ocakları birçok şehit vermiş, gazilerimiz olmuştur ama hiçbir zaman devletinin milletinin çizgisinden çıkmadan hizmet etme gayreti içerisinde bulunmuştur. Bugün Türk Gençliği’ni 21. Yüzyıla hazırlamak, onları dijital dönüşümle, yapay zeka, robotik kodlama gibi birçok alanda hazırlayabilmek için faaliyetlerimizi ve çalışmalarımızı her yerde devam ettirmekteyiz.

Hayalini kurmuş olduğumuz bütün özlemleri bir bir gerçekleştirmeye başladık. Terörle mücadele konusunda milletimize söz vermiştik. Hamdolsun ki bugün cumhuriyet tarihimizin terörle mücadelede en etkin sürecini yaşıyoruz.  Çok şükür ki karakollarımız basılmıyor, şehit haberi almıyoruz, canlı bombalar patlamıyor, sokak eylemleri meydana gelmiyor. Irak’ta Suriye’de bile örgüt kafasını kaldıramayacak hale geldi. Güvenlik güçlerimiz, askerimiz, polisimiz nerede bir terörist varsa onları imha ediyor. Ülküdaşlarımız buralarda görev alarak gündüz oturmadan, gece uyumadan devletlerine hizmet etme gayreti içerisinde bulunuyorlar.

Ülkü Ocakları’nın Terörist İlan Edilmesi Ne Kadar Başarılı Bir Yolda Olduğumuzu Göstermektedir.

Bütün bu kazanımlarımızı ortadan kaldırmak isteyen Türk düşmanları her şeyden önce Ülkü Ocakları’nı hedef edindiler. Bugün Avrupa’da başlayan; Almanya’da, Fransa’da, Hollanda’da, Avusturya’da ve daha sonrasında Amerika’da devam eden Ülkü Ocakları’nı bir terör örgütü ilan etme çabası bizim ne kadar başarılı bir yolda olduğumuzu göstermektedir.

Ülkü Ocakları Türk milletinin direnç noktasıdır. Bunu Avrupalı ülkeler anlamış durumdadır. Ülkü Ocakları’nı yıkmadan Türkiye’yi bölemeyeceklerini, parçalayamayacaklarını en iyi bu devletler anlamıştır. Allah’ın izni ile son ülkücü ayakta kaldığı müddetçe de ne bayrağımızı indiririz ne de ezanımızı dindiririz

Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ parolamızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Şehitlerimizin emanetine sahip çıkacağız ve bin yıldır bu coğrafyada nasıl yaşıyorsak sonsuza kadar barış ve huzur içerisinde yaşamaya devam edeceğiz.”

Konuşmanın ardından İl Başkanı M. Alperen Şahin tarafından Genel Başkan Ahmet Yiğit Yıldırım’a portresinden oluşan ebru çalışması tablosu hediye edildi.

Programda yapılan çekiliş ile destek verenler tarafından hediye edilen ürünler kazanan talihlilere anında teslim edildi.

Atilla Yılmaz Ve Ali Kınık Coşturdu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin