Başkan Dede’den yeni bir hizmet daha

featured
service

Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede, önemli cazibe merkezlerinden biri olacak olan Kızıltepe’de bölge turizminin canlanması amacıyla hayata geçirilen Dev Salıncakla, bölgenin cazibe merkezi olacağını söyledi.

1380 metre yüksekliğindeki Kızıltepe’ye çıkan yerli ve yabancı misafirlerin burada daha çok zaman geçirebilmesi ve çeşitli aktivitelerde bulunabilmesi için hayata geçirilen ‘Dev Salıncak’ adrenalin tutkunlarına hizmet vermeye başladı. Yaylakent Belediye Başkanı Kadir Dede, bölgenin hayata geçirilen çam ormanı ve geçirilecek olan yatırımlarla tanınan turizm ve cazibe merkezi olacağını kaydetti.

Başkan Dede, “Dev salıncak, yürüyüş ve oturma alanları projemiz sayesinde hem hepimizin bildiği özel orman alanını koruyup kollayacağız hem de bu alanı vatandaşlarımız ve turizmin istifadesine sunmuş olacağız. Buraya gelenler hem fiziki kabiliyetlerini test etmiş olacaklar hem de güzel vakit geçirmiş olacaklar. Böyle bir yerin Yaylakent’e kazandırılması gerçekten mutluluk verici” diye konuştu.

Başkan Dede’den yeni bir hizmet daha

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin