Belediyede rotasyon

featured
service

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, başkan yardımcılarında rotasyon yaptı. Görevde bulunan İhsan Bostan ve Mehmet Hallaç ile yollar ayrılırken, Selahattin Aykurt ise emekliye ayrıldı.

Başkan Esen, yardımcılarına teşekkür ederek, “Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır. Mesai arkadaşlığından öte kardeşim gibi gördüğüm kıymetli arkadaşlarıma üstün gayret ve başarıları için teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İhsan Bostan ise, “2019 Yerel seçimlerinde Çankırı halkının güvenoyunu alarak Çankırı’nın Başkanı olan İsmail Hakkı Esen beyefendinin tensipleri ile getirildiğim Çankırı Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.

Öncelikli olarak böylesine kutsal bir görevi bizlere tevdi ederek Çankırı halkına hizmet etmemizi sağlayan Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen beyefendiye teşekkürlerimin yanında minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yıllardır süren abi – kardeşlik hukukumuzun güçlenerek devam ettiğini ve her daim yanında olduğumun bilinmesini istiyorum.

Görev sürem boyunca birlikte mesai yaptığım kurumdaki tüm çalışma arkadaşlarımdan helallik istiyor, iş yoğunluğu nedeniyle farkında olmadan kırdığım kim varsa hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Mehmet Hallaç da şunları kaydetti:

“31 Mart 2019 seçimlerinin ardından Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’in takdirleri ile önce Özel Kalem Müdürlüğü’ne ardından Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştım. Yarın itibariyle Başkanımızın takdirleri ile Başkan Yardımcılığı görevim sona ermiştir. Her daim Sayın Başkanımızın ve Ülkücü Hareketin emrinde olacağımı kamuoyuna saygıyla duruyorum.”

Başkan Esen’in, boşalan koltuklara yeni atamaları yakın zamanda yapması bekleniyor.

 

Belediyede rotasyon

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin