Belediyeden minik kursiyerlere sinema keyfi

featured
service

Çankırı Belediyesi yaz kurslarına katılan kursiyer çocukları sinema keyfiyle buluşturdu.

Okulların tatil olması ile birlikte çocuklara çeşitli kurs imkanları sağlayan Çankırı Belediyesi açmış olduğu kurslarla çocuklara bir çok dalda eğitim vermişti. Belediye tarafından düzenlenen etkinlikte kurs merkezlerinde kurs gören öğrenciler hep birlikte sinema izleme keyfi yaşadı.

Abdülhalik Renda Mahallesi Hanımlar Lokali, Gülbahar Hatun Hanımlar Lokali, Kırkevler Hanımlar Lokali ve 80. Yıl Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan 221 kursiyer öğrenci sinema ile buluştu. Yaşları 7 ile 14 yaş arasında değişen çocuklar, üç gün boyunca düzenlenen etkinlikte gruplar halinde sinema izlemenin tadını çıkardılar. Çocuklara yönelik gösterime giren ‘Galaksinin Koruyucuları’ ve ‘Herkül: Özgürlük Savaşçısı’ adlı sinema filmini izleyen çocuklar yoğun kurs mesaisinin ardından eğlenceli saatler geçirdiler.

Gösterime giren filmleri çok beğendiklerini ve eğlendiklerini belirten çocuklar, yaz kurslarına katılmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine sağlanan bu imkanlardan dolayı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e teşekkür ettiler.

 

 

Belediyeden minik kursiyerlere sinema keyfi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin