Çankırı Belediye Başkan Adayına Saldırı!

featured
service
BBP ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞENOL ŞAHİN’E SALDIRI……BBP Çankırı Belediye Başkan Adayı Şenol ŞAHİN, 18.03.2014 Salı günü gecesi saat 00:35 sularında, bıçaklı saldırıya uğradı.

Saldırıda iki kişi yaralandı. 
Dün gece Büyük Birlik Partisi teşkilatı mensupları ile saat 00:35 sularında özel bir ziyaretten dönen Belediye Başkan Adayı Şenol ŞAHİN, Ahmet Talat Onay Bulvarından geçtiği sırada bir gurubun AKP ve BBP bayraklarını kopartarak, toplayıp meydanda ateşe verdiğini görmesi üzerine, BBP’li gurup ile beraber araçlarından inerek yaptıklarının yanlış olduğunu ifade etmek ve engellemek isteyince, şahıslar ellerindeki bıçaklar ile Şahin’e saldırdı.Şahin’in aracını ellerindeki bıçak ve suç aletleri ile darp ettiler. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda emniyet mensubu intikal etti.Emniyet mensupları saldırganların elindeki bıçak ve suç aletlerini almak ve tutuklamak için yoğun çaba zarf ettiler.Bu sırada saldırganlar ellerindeki bıçaklar ile kendilerini darp ettiler.
Emniyet mensupları tarafından tutuklanan sanıklar hakkında soruşturma devam ediyor.

Çankırı Belediye Başkan Adayına Saldırı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Madem akparti ve büyük Birlik bayrakları yakılıyor bunu hangi partililer yapıyor? Zaten zanlılardan biri kamyoncu selçuk yani mhpli, mhp belediyeyi alırsa vah bu sokaktaki vatandaşın haline terör estirir bunlar iyice

    Cevapla
Bizi Takip Edin