Çankırı Fenerbahçeliler Derneği’nden ihtiyaç sahiplerine yardım eli

featured
service

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Paşabeyoğlu, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere alışveriş çeklerini Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’a teslim etti. Çankırı Fenerbahçeliler Derneği sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürüyor. Yeni kurulan dernek olmasına rağmen yaptığı çalışmalarla adında söz ettiren dernek; Üyeleri tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi aileler için Valiliğe teslim edilen çekler ile beraber toplamda 700 adet 100 TL’lik çek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Projeler devam edecek

Gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Çankırı Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Serdar Paşabeyoğlu, ”Dernek üyelerimizin göstermiş olduğu hassasiyet neticesinde bir projeyi daha gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ramazan ayında ihtiyacı olan birçok aile bulunuyor. Onlara destek vermek istedik. Bu projeye destek veren tüm dernek ve yönetim kurulu üyelerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bu arada bu projede çözüm ortağımız olacak marketin yerel Çankırılı olmasını arzu ettik. Cemal Koç’a da huzurunuzda kampanyaya sağlamış olduğu destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini belirten Paşabeyoğlu, Çankırı Fenerbahçeliler Derneği olarak, amaçlarının Çankırı’ya da faydalı çalışmalar yapmak istediklerini söyledi.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, yapılan bağışlar için  Çankırı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Serdar Paşabeyoğlu ve dernek yönetim kurulu üyelerine  teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Çankırı Fenerbahçeliler Derneği’nden ihtiyaç sahiplerine yardım eli

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin