Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri 18 Branşta Açıldı

featured
service

9 Haziran Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü kuruluş günü olarak kutlanmakta olup, bu tarihte il spor merkezlerinin açılış tarihi olarak belirlenmiştir.

29 Haziran 2014 Pazar günü Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor şube Müdürü Osman Günaydın tarafından çelenk koyularak devamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız’ın açılış konuşması ve gösterilerle il spor merkezleri açılmıştır.

Bu amaç doğrultusunda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atıcılık, Atletizm, Basketbol, Badminton, Bilek güreşi, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Güreş, Judo, Okçuluk, Kayak, Kıck-Boks- Masa Tenisi, Teakwondo, Tenis, Voleybol ve Yüzme dallarında olmak üzere toplam 18 branşta İl Spor Merkezi açılmıştır.

Açılışkonuşması yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız Açılan İl Spor Merkezlerimizde 18 Branşta 42 Antrenör görevlendirilmiştir.

İl Spor merkezlerine bugün itibariyle 7000’ni aşkın öğrenci müracaat etmiş olup kayıtlarımız halen devam etmektedir. Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak, İl Spor Merkezlerimizde görevlendirilen Antrenörlerimize ve iştirak eden, sporcu öğrencilerimize başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ederek, İl Spor Merkezlerimizin Çankırı’mız için hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri 18 Branşta Açıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin