Hayrettin Karaoğlu güven tazeledi

featured
service

Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği (ÇAPADER) Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Karaoğlu yapılan genel kurul sonrasında tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Çankırı İl Merkezinden JOYANA Otel’de yapılan ÇAPADER Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Seçilen Hayrettin Karaoğlu’nun ardından yönetim kurulu asil üyeliklerine, Mahmut Eren, Uğur Akça, Nuray Pulat, Hüseyin Araç, Gökçe Körosmanoğlu, Özlem Kaymaz, Semra İnan, Betül Gömeç, Ahmet Uçar, Burak Tekin, İdris Doğan ve Halil Ünal seçilirken, yedek üyeliklere Ahmet Çağlar, Ayşenur İsa, Burak Şahin, Ayhan Karaçoban, Mustafa Erbasan, Mustafa Sağdıç, Hüseyin Derelli, Hüseyin Körosmanoğlu, Demet Koçyiğit, Sultan Koca, Mehmet Ali Kuyucu, İsmet Ekiz, Hasan Körhüseyin seçildi.

Denetleme Kurulu Üyeliklerine Şenol Duman, Ayşegül Yaprak, Halime Göktaş; Disiplin Kurulu üyeliklerine İsa Türk, Mehdiye Durmaz, Mustafa Çördük seçilmişlerdir.

Yapılan genel kurul sonrası bir açıklama yapan Başkan Hayrettin Karaoğlu şunları ifade etti; “Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği başkanlığına tekrar beni seçerek teveccüh gösteren üyelerimize çok teşekkür ederim. ÇAPADER olarak amacımız Çankırı’mızın yöresel yemeklerini ulusal ve uluslararası sahalarda en iyi şekilde tanıtma, Valilik, Belediye, Üniversite ve diğer kamu kurum kuruluşları, STK’lar ile birlikte Çankırı yemek kültürünün geçmişten geleceğe aslına uygun olarak ve geliştirilerek aktarılmasını sağlamaktır. Bu bağlamda derneğimize desteklerini esirgemeyen bütün paydaşlarımıza, üyelerimize ve yönetim kurulunda beraber güzel hizmetler yapacağımız arkadaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim.”

Hayrettin Karaoğlu güven tazeledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin