İmam Hatip Okulları 2016 yılına teslim!

featured
service

İlimizde eğitim için yapılan yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Fatih Stadının yerine yapılacak olan 24 derslikli İmam Hatip Ortaokulu, 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 200 öğrenci kapasiteli yurt ve spor salonunu kapsayan inşaat ihalesi 4 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştirilmiş ve yükleniciye 16 Haziran 2014 tarihinde yer teslimi yapılmıştı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı açıklamada; yapım işi için yükleniciye 750 gün süre verildiği, işin 2016 yılı Temmuz ayı içerisinde tamamlanmasının beklendiği belirtiliyor.

Okul binalarında e-kütüphane, müzik dersliği, fuaye salonu, spor salonu; 200 öğrenci kapasiteli pansiyonda ise revir, pansuman odası, belletmen odası, mutfak, bekleme ve ziyaretçi odası, çamaşır odaları, kantin, yemekhane, dinlenme ve tv odası, içerisinde banyo ve tuvaleti bulunan 3’er kişilik odalar, toplantı odası, bilgisayar odası, oyun salonu, engelli bay-bayan öğrenci odaları, internet odası ve her katta etüt odası bulunacak. Ayrıca okul bahçesine 24 araçlık park yeri yapılacak.

nYVgQV İmam Hatip Okulları 2016 yılına teslim!

Ld74lo İmam Hatip Okulları 2016 yılına teslim!

İmam Hatip Okulları 2016 yılına teslim!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin