Kargaz Çankırı İşletme Müdürü Mahmut Kasar, emekli oldu

featured
service

Kargaz Çankırı İşletme Müdürü Mahmut Kasar, emekliye ayrılarak görevini noktaladı. Kasar’ın yerine ise Kastamonu İşletme Müdürü Burak Kurtoğlu atandı.

Kurumdan, Kasar’ın emekliye ayrılmasıyla ilgili yapılan açıklamada, “Yaklaşık 30 yıl boyunca tam bir devlet adamlığı kimliğine yakışır şekilde görevini büyük bir özveriyle başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Görev süresi boyunca büyük bir feragatle verimli ve başarılı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olan Kasar’ın görev yaptığı süre içerisinde kanun ve yönetmelikler doğrultusunda, hakkaniyet çerçevesinde görev yaptığının altını çizmeden edemeyiz. 2008 Yılında Çankırı Merkezde faaliyete geçen Kargaz doğal gaz A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak görev yapan Mahmut Kasar, 28.10.2020 tarihinde emekliye ayrılmıştır. Kasar’dan boşalan Kargaz Doğal Gaz A.Ş. Çankırı İşletme Müdürlüğüne Kastamonu işletme Müdürü Burak Kurtoğlu atanmıştır.

12 yıllık İşletme Müdürlüğü görevi sürecinde Çankırı Merkez, Korgun, Kurşunlu, Çerkeş, Atkaracalar, Ilgaz, Şabanözü, Kızılırmak ilçeleri, Saçak ve Çardaklı Beldelerine doğal gazın getirilmesine büyük katkılar sağlayan Kasar, Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olup, evli ve 4 çocuk babasıdır. Kasar’a bundan sonraki yaşamında yakınlarıyla birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı bir emeklilik yaşamı geçirmesini temenni ederiz.” denildi.

Emekliliği ile ilgili açıklama yapan Kasar, “Bütün arkadaşlarıma, ayrıca çevre il ve ilçelerde görev yapan meslektaşlarıma bütün mesai arkadaşlarıma ve herkese şahsıma vermiş oldukları destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Çalıştığım süre boyunca birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma ve Kargaz Doğal Gaz A.Ş. yöneticilerine tekrar tekrar teşekkür ederim. Hizmet bayrağını teslim ettiğimiz gençlerin, kurumu daha da ileri götüreceklerine inancım tamdır.”

Mahmut Kasar, 1996 Yılında Gaz sektöründe işe başlamış olup 1996-2004 yılları arası İGDAŞ’ta, 2004-2008 yılları arasında İç Tesisat ve Kontrol Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği, 2004-2008 Yılları arasında Çorumgaz’da İşletme şefi olarak görevlendirildi. Son olarak ta 2008-2020 yılları arasında KARGAZ DOĞAL GAZ A.Ş. Çankırı İşletme Müdürü olarak görev aldı.

Kargaz Çankırı İşletme Müdürü Mahmut Kasar, emekli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin