MHP İl Başkanı Kurt, sessizliğini bozdu

featured
service

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, Çankırı Belediyesi’nin yapmayı planladığı kent meydanı projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Esen’in engellendiğini belirten ve teşkilat olarak Esen’in tam destekçisi olduklarını aktaran Kurt, şunları söyledi:

“Kent meydanı ve katlı otopark projesi, Sayın İsmail Hakkı Esen, Belediye Başkanı seçildi seçileli çeşitli sebepler ile Çankırı’da gündem konusu olmaya devam ediyor. Bugüne kadar; ‘Engel oldular yapamadı, söz verdi unuttu, filanca çay bahçesi tahliye etmiyormuş, kent meydanı projesi rafa kalktı’ gibi dedikoduların nihayetinde gelinen nokta ortada.

Kent meydanı, Çankırı’ya yakışmıştır ve kısa sürede bitecek. Tıpkı çay projesinin başlayıp bittiği gibi. Tıpkı kucaklama taşı projesinin başlayıp bittiği gibi. Tıpkı hayvan pazarının, istiklal yolu çay bahçesinin, belediye sosyal tesislerinin, şehir içi otobüs işletmesinin, itfaiye binasının ve daha birçoğunun bittiği gibi. O da bitecektir. Biz bu konularda İsmail Hakkı başkana güveniyoruz. Çünkü geçmişte güvendik ve mahcup olmadık. Çünkü kendisi, proje anlamında bugüne kadar her dediğini yaptı. Hem de Çankırı insanı arasında hiç bir ayrım gözetmeden. Geçmişte işini layıkıyla yapan büyüklerimizde olduğu gibi.

Çünkü MHP yaparsa en iyisini yapar. Bu vesileyle Belediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen’in türlü engellere rağmen yapmış ve yapacak olduğu yüz akımız olan bu çalışmaların doğruluğuna inancımızın tam olduğunu ifade etmek isteriz. Bu anlamda kendisine teşekkür ederiz. Biz kendisine güveniyoruz ve Çankırı’ya hizmet noktasındaki her icraatının teşkilat olarak yanındayız. Her hal ve şartta savunacağımızı da ifade etmek isteriz. Böyle biline.”

MHP İl Başkanı Kurt, sessizliğini bozdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin