Polisler, ‘ohh ohh’ yazarak Bakan Soylu’ya destek verdi

featured
service

Çankırı Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir şahıstan 41 gr uyuşturucu madde ele geçirdi. Polis ekipleri, uyuşturucu maddeyle “ohh ohh” yazarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun TBMM Genel Kurulundaki konuşmasına destek verdi.

Emniyetten yapılan bilgilendirme şöyle: “Her türlü uyuşturucu ve uyarıcı madde kaçakçılığının bir insanlık suçu olduğu bilinciyle ticareti ve kullanımı toplum sağılığını, aile kurumunu, ahlaki değerleri, gençlerin eğitimini ve gelişimini tehdit eden uyuşturucu suçları ile ilimizde etkin ve sonuç odaklı her türlü mücadeleyi yapmak amacıyla Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz ve KOM Şube Müdürlüğümüzce Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Satan, Satışa arz eden, kullanan, şahıslara yönelik yapılan sokak çalışmaları neticesinde;

NSM-KOM Şube Müdürlüklerince 10.01.2021 günü yapılan çalışmalar neticesinde Ü.Ç. isimli şahıstan 41,36 gr SENTETİK KANNABİNOİD maddesi ele geçirilmiştir. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce Ü.Ç. isimli şahısa “TCK-191” suçundan (Kullanmak için Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak ya da Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak) tahkikat yapılmıştır.

Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın narkotik suçlara karşı dikkatli ve duyarlı bulunmalarını, şüpheli gördükleri araç ve şahıslar üzerinde bilgi ve görgülerini yasal zorunluluk ve vatandaşlık görevi olarak derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar başarılarımızın ve halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır.”                                

         

Polisler, ‘ohh ohh’ yazarak Bakan Soylu’ya destek verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin