POTUKOĞLU VE BARAK MEDYA ÇANKIRI'YA KONUŞTULAR!

featured
service

Mustafa bey ve Satılmış bey Öncelikle Medya Çankırı haber portalına zaman ayırdığınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Öncelikle Mustafa bey ve Satılmış bey Çankırı Belediyesinin çalışmaları nasıl gidiyor?

Çankırı Belediyesi 2014 Mart yerel seçimleri sonrası çalışmalarına dikkat çekici bir hızla başladı.  Gerek İrfan Dinç başkanımız belediyecilik anlayışının yansıması ve gerekse Belediye Meclisinin uyumu başarıya hızla koşturmaya vesile oldu. Tüm bu birliktelikler ile projelerimizin teker teker gerçekleşmesi sonucu Çankırı adeta çağ atlayacak atılımlar yapacaktır.

Bakınız Muhsin Yazıcıoğlu parkımız hizmete açılmıştır Ayrı güzellikle farklı tarzda Necmeddin Erbakan Parkımızda Çankırı halkını bekliyor. Kısa süre içinde Recep Tayyip Erdoğan Parkı da açılacaktır.

Recep Tayyip Erdoğan Parkı 114.000 m2 ile ilimizin en büyük parkı ünvanına da sahip olacaktır. Parkın içeriği mükemmel bir yürüyüş alanı, Piknik alanları, namazgah v.b.  dopdoludur. İnşallah en yakın zamanda açılacaktır.

Bunun dışında projesi hazır olan Alparslan Türkeş parkıda yapılınca kentimiz parklar kenti haline geliyor. Bu konular konuşulurken  Ricamız tüm Çankırı halkının milli servet olan bu alanları korumaları olacaktır.

Sayın Başkanlar, Aşiyan kavşağında Çankırı’nın en önemli kavşaklarından birisi olacaktır. Bu Kavşak tarihi belli oldu mu?

Aşiyan kavşağımızda İrfan Dinç başkanımız ile ulaştırma bakanımızın yeniden görüşmeleri ile hızlanmıştır. Bu da şehrin iki yakasını birleştirici bir yapıda ve modern bir kavşak durumundadır.

Kısaca değerli Doğanay herşey çok güzel olacak! Irfan beyi tercih ile en doğru seçimin olduğunu Çankırı açıkça görüyor Elbette yoğun tempo var elbette yoruluyoruz Ama büyük bir zevk alıyoruz Hele Belediye başkanımız İrfan bey ve Belediye Başkan Yardımcımız Hüseyin Boz ve diğer belediye başkan yardımcılarımızla ekip olmak müthiş bir zevk

Harika bir çalışma şehrin her yanını her insanımızı kucaklıyoruz. 7’den 77’e değil doğmadan öldükten sonraya kadar hizmetlerimizden yararlandırma gayreti var.

Son sözlerinizi alalım son olarak ne demek istersiniz?

Sizinle bu röportajımız biraz hızlı oldu ve hizmetlerimizin %10’u bile konuşamadık. İnşallah beraber tekrar bir araya gelir genel olarak bir değerlendirme yaparız Azminden ve başarilarindan dolayı tebrik eder, Başarılarınızın devamını dilerim.

 

POTUKOĞLU VE BARAK MEDYA ÇANKIRI'YA KONUŞTULAR!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin