ŞABANÖZÜ ASFALT ÇALIŞMASI YARIDA KALDI!

featured
service

Şabanözü Seçimin iptalini büyük fırsata çevirdi demiştik! 

30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Ak Parti Adayı Ali ÇAPCI’nın 4 oy farkla kazandığı seçimi Yüksek Seçim Kurumuna itirazda YSK seçimlerin yenilenmesine karar vermiştir.

Bu Karar sonrası Başta Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı ve Çok sayıda Bakanın ziyarette bulunduğu Şabanözü seçim iptalini yatırımlar sözü alarak fırsata çevirmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçe çarşı meydanı başta olmak üzere yollarının asfaltlanma çalışmalarına başlanıldı Çalışmalar kapsamında yol zeminindeki eski asfaltın kazılarak temizlenmesi, zemin kodlaması yapılarak mekanik malzeme ile tasfiyesinin yapılması ve sonrasında asfalt serimi devam etmektedir. Şabanözü Belediyesi Medya Çankırı muhabirine şunları iletti “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK başta olmak üzere tüm çalışan ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

SON DAKİKA! Medya Çankırı haber sitesinin edindiği bilgilere göre; Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Şabanözü ilçesine yapılan asfalt çalışması an itibari ile durduruldu. Asfalt makineleri ve işçileri Ankaraya dönüş yapacakları bilgisine ulaştı..

sabanozuyolları1 Şabanözü Seçimin İptalini Fırsata Çevirdi!

 

ŞABANÖZÜ ASFALT ÇALIŞMASI YARIDA KALDI!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. çok iyi olmuş onlara biz çerkeşte melih gökçek in asfalt sözüne güvenerek çalıştık çabaladık kazandık bunlar asfalt atıldıgı halde kazaanmadılar yazııklar olsun o halka bn başka birşey demiyorum

    Cevapla
Bizi Takip Edin