Şehriban ve Ali Kör hayatlarını birleştirdi

featured
service

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile Şehriban Tevge, muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Merhum Hakan ve Zehra Kör’ün oğlu, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Kör ile İl Özel İdaresinde çalışan Hasan ve Sultan Tevge ailesinin kızı Şehriban Tevge dün Hacı Aile Dinlenme Tesisleri Düğün Salonunda yapılan görkemli bir tören ile evlendi.

Gerçekleştirilen düğün törenine AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çiftçi, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ve partililer, CHP İl Başkanı İlhan Tekin ve eşi, Kurum müdürleri, daire amirleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, gazeteciler, Kör ve Tevge aileleri ile davetliler katıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında davetliler, maskeleriyle birlikte sosyal mesafe kuralına göre katılım sağladı. Çiftin nikah şahidi olan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek, aile cüzdanını Şehriban Kör’e verdi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Kör ve Şehriban Kör’e bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Şehriban ve Ali Kör hayatlarını birleştirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin