TEMAD Çankırı Şube Başkanı ‘Özcan Çalışkan’ oldu

featured
service

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD)Çankırı Şubesinin 4 üncü olağan Genel Kurulu Salı günü Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen, Yönetim kurulu üyeleri ve eşleri ile Çankırı TEMAD üyeleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen konuşma yaptı. Dürgen derneklerinin çalışma faaliyetleri ve projeleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Ardından divan oluşturuldu. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından başkan adayları İsmail Yavan ve Özcan Çalışkan konuşma yaptı. Konuşmaların ardından seçime geçildi.

Özcan Çalışkan ve İsmail Yavan’ın aday olduğu genel kurulda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, mevcut oyların 13 ünü İsmail Yavan 39 unu ise Özcan Çalışkan alarak Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çankırı İl başkanı seçildi.

Seçim sonrasında İsmail Yavan, “Kazanan arkadaşa başarılar diliyorum. Küskünlüğümüz, dargınlığımız asla yok. Kazanan TEMAD” dedi.

Özcan Çalışkan, “Benim sevdam onuruyla gurur duyduğum Astsubaylık sevdasıdır. Bugün birlik ve beraberliğimizin en anlamlı günüdür. İnşallah rabbimden gelecek ömürler kadar bugün olduğu gibi her zaman bu beraberliğimiz devam edecektir. Malum sizlerin de bildiği üzere günümüzdeki pandemi süreci kısıtlamalarında derneğimizi her gün açmaya çalışacağız. İyi günde Allah korusun kötü günde her zaman yanınızda olacağız. Herkese eşit mesafede olacağız. Sizlerin güvenine layık olacağım.” dedi.

Çalışkan’ın yeni yönetim kurulu listesi şöyle:

Başkan Özcan ÇALIŞKAN

Başkan Yardımcısı Hüseyin SUBAŞI

Sekreter Murat KALELİKOSOĞLU

Muhasip Ali SALİH

Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet DÖNMEZ

TEMAD Çankırı Şube Başkanı ‘Özcan Çalışkan’ oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin