Türkiye’de Bir İlk, Çankırı’da İlk Olacak

featured
service

Yangın Kampusü Türkiye de bir ilk, Çankırı’da ilk olacak.

Yangın kampüsü dünyada var ama Türkiye de yok. Çankırı ‘da hemşerilerim bana yetki verdiğinde yangın kampüsünü kuracağım.

Yangın kampüsünün amacı yangın çeşitleri hakkında bilgi vermek. A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı D sınıfı ve yangında ilk müdahaleyi öğretmek. İlk dört dakikada bir oda sıcaklığı 450 santigrad dereceye çıkıyor. İlk müdahale önem kazanıyor.

Eğer olursa (What if?) , ne yapacağız?
Yangın kampüsü halkımızı kaynaştırma merkezi olacak. Burada hafta sonlarında sitreslerini atacaklar. Otel, hamam, yürüyüş parkı olacak. Vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda canlı müzik dinleteceğiz. Eş ve çocukları ile hafta sonlarında dinlenecekler. Çankırı’lı hemşerilerim herşeyin iyisine layıktır. Dünyada ne varsa Çankırı’da da olacak. Bilim ve teknolojiyi kullanacağım.

Söz verdiklerimi yapacağım. Saydam belediyecilik ilkemiz olacak. Gelir giderimiz yerel gazetelerde yayınlanacak. Hem basın, hemde halkımız bizi denetlemiş olacak. Denetlenmek de ilkemiz olacak. Her kurum ve kuruluş denetlensin halkımız ödediği vergilerin nereye harcandığını görsün, bir birey olarak vatandaşlık hakkıdır.

Elektronik Mühendisi Taner Karagöz CHP Çankırı Belediye Başkan Adayı

Türkiye’de Bir İlk, Çankırı’da İlk Olacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

  1. 9 sene önce

    Sn başkan irfan dinç e sesleniyorum kısa sure önce çankırıya gıttım araç parketmek ıçın bir saat gezdim çarşı içinde adaylık güzel ama çankırıda park sorununu çözmeyi hiç düşündünüzmü aklınızamı gelmedi,

    Cevapla
Bizi Takip Edin