VALİ ÖZCAN SAĞLIĞINA DÖNDÜ!

featured
service

Çankırı Valisi Vahdettin Özcan tedavi gördüğü Ankara Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden 20 Haziran 2014 günü taburcu oldu.

Aynı gün saatler 15:30’u gösterirken Özcan ailesi Vali Konağına ilk adımlarını attı.

Sağlığına Kavuşmuş Olması Sevindirdi
Geldiği uzak doğu gezisinin ardından akşam saatlerinde Ankara Esenboğa havalimanına inen Vali Vahdettin Özcan 02 Haziran 2014 günü öğle saatlerinde mide yanması şikâyeti ile kaldırıldığı hastanede mide kanaması teşhisi ile Çankırı Devlet Hastanesinde tedavi altına alınmış, Vali Vahdettin Özcan’ın Çankırı Devlet hastanesindeki ilk tedavisi sonrası, 03 Haziran 2014 günü kontrol amaçlı Ankara’da Endoskopi filim çektirmeye gittiği, sağlık durumunun iyi olduğu bilgilerine ulaşılarak sevinmiş idik.

10 Haziran tarihinde Ankara’da hastaneye yatan ve midesinden başarılı bir operasyon geçiren Çankırı Valisi Vahdettin Özcan hastaneden taburcu edildi.

Çankırı Vali konağında istirahat devresini geçiren Özcan’ın, ağız yoluyla sıvı ve katı gıdalar almaya başladığı, sağlığının hızla düzeldiği, moralinin yüksek olduğu edinilen bilgiler arasında yer almakta.

Sağlığına kavuşarak kısa sürede aramıza dönen Vali Vahdettin Özcan başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerini sevindirdi.

www.medyacankiri.com yazı ailesi olarak Sayın Vali Vahdettin Özcan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, Cenab-ı Allah’tan acil şifalar ve uzun ömürler dileriz.

VALİ ÖZCAN SAĞLIĞINA DÖNDÜ!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin