Ak Partili vekillerin Korgun polemiği!

featured
service

Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz arasında Korgun polemiği yaşandı.
Ak Parti Atkaracalar ilçe kongresinde kürsüye gelen ilk isim olan Hüseyin Filiz,” Korgun seçimlerini sıkıntılı aldıkları için Belediye başkanına başarılı diyemem” dedi.
Filiz, “Dün Korgun’da konuşma yaptık oradaki belediyeyi sıkıntı aldığımızdan bahsettik. İnsanlara sıkıntılı olduğunu söylerseniz o zaman sana ya darılıyor, ya kırılıyor.  Recep Tayyip Erdoğan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı için seçim sonucunda bir değerlendirme yaptı. Dedi ki; ‘Ankara’nın ki başarı değil başarısızlıktır. Ankara’da hata yaptık’ dedi. Yani 20 bin farkla kazanmaya başarı demiyor Recep Tayyip Erdoğan. Ben 4 oyla belediyeyi alan bir belediye başkanına başarılı diyemem ki! Eğer arkamızda iktidarın nimeti varsa niye başarılı olamıyoruz, kendimiz öz eleştiri yapacağız” dedi.
Daha sonra kürsüye gelen İdris Şahin,” Filiz’e her konuda katılmama rağmen bir konuda katılmıyorum. Korgun’la ilgili dün de aynı benzetmeyi yaptı, bugünde aynı benzetmeyi yapıyor. Korgun ilçe teşkilatımız üç seçimdir ard arda hem belediye başkanlığını, hem de iki tane il genel meclisinin kazanan bir ilçe. Dolayısı ile yaptığı hizmetleri sizler Çankırı’ya giderken görüyorsunuz. Çok da başarılı işlere imza atmış bir teşkilat.  Ben bu kardeşlerimize biraz haksızlık ettiğimizi düşünüyorum. Onların başarısının alkışlanacak düzeyde olduğunu belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

 

Haber: Çankırı Postası

Ak Partili vekillerin Korgun polemiği!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin