ANKARA ADAYININ ÇANKIRI GÜNDEMİ!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyaz TV’de yayınlanan ve gündemi değerlendiren program DİNAMİT’te geçen hafta Cuma günü (21.03.2014) Mansur Yavaşın şu sözleri tartışıldı! Köpeksiz köyde, Değneksiz dolaşır gibi dolaşacaklar!

“Mansur Yavaş, geçmişte Beypazarı’nda düzenlenen bir mitingde yaptığı konuşmada, adaylardan bahsederken “Birinci sıradaki Ağrılı, ikinci sıradaki Diyarbakırlı, üçüncü sıradaki Mardin Derikli Biri Çankırılıları oyunu alacak, Birisi Karslıların oyunu alacak.” demiş ve eklemişti; “Ne yapılmak isteniyor? Mecbur muyuz Ağrılıyı seçmeye, Diyarbakırlıyı seçmeye?”

“Yavaş Gardaşım Yavaş” Burası Çankırı

Çankırı Halkı hem fikir olarak Mansur Yavaşı Ankara’da desteklemeyeceklerini dile getirdi!

Çankırı Federasyon Başkanı Adem Can Beyaz TV Muhabirine yaptığı açıklamada şunları dile getirdi ” Çankırıyı kimseye ötelemeye hakkı yok. Çankırı vergisini veren, Vatanına milletine sadık, Her köyünde mutlaka bir şehit bayrağı sallanan, Hırsızlığı olmayan, Asayişte çok gerilerde olumsuzluklarda olan bir il Bu il için Ankara’da yaşayan birilerin şu şekilde söylemde bulunması ziyadesiyle yaraladı. Bu tür söylemler sadece söyleyen o Arkadaşımızı değil, Bütün herkesi sizin aracığıyla uyarmış olalım. Çankırılıları kimse ötelemesin. Bu birlikteliğimizi Bu kardeş hane duygularımızı kimse zarar vermesin istiyoruz

KÜTAHYALI RASİM OZAN, SAVCI SAYAN VE LATİF ŞİMŞEĞE SORU SORDU!

Rasim Ozan Savcı Sayan ve Latif Şimşeğe şu soruyu sordu ” Ağrıya, Diyarbakırlıya Mardinliye kürt olduğu için ırkçı bir açılım düşmanlık yapıyor (Tamam) Çankırılıya düşmanlığın sebebi ne ya? yani Çankırılıya niye bu adam düşman? Acaba Çankırılılar bu adama destek vermiyorda Çankırı düşmanlığı yaparak Çankırılıları düşman yaparak kimi başkalarının oyunu almak için mi ? yani bu ayrıştırıcı siyasetin Bu Çankırıya bökgesel düşmanlığın Bu CHP Ankara adayının Çankırı Düşmanlığı sebebi nedir?”

 

İŞTE BEYAZ TV’NİN O PROGRAMI!

 

ANKARA ADAYININ ÇANKIRI GÜNDEMİ!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin