ÇATSO, Yöresel Ürünler Fuarı’na katıldı

featured
service

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası (ÇATOS) Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 11. YÖREX 2021 Yöresel Ürünler Fuarı’na katıldı.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, Başkan Yardımcıları Fahrettin Akyol ve Ejder Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Tunç ve Yücel Cesur ile birlikte, Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) desteğiyle, 20-24 Ekim 2021 tarihleri arasında ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 11. YÖREX 2021 Yöresel Ürünler Fuarı’na (YÖREX) katıldı.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.

ÇATSO Başkanı Çelikten ve Yönetim Kurulu üyeleri Fuarda Çankırı’mıza ait yöresel ürünleri ve coğrafi işaretli ürünlerin bulunduğu, odamız ile il ve ilçe belediyelerimizin ortak yer aldığı standı ziyaret etti. Ayrıca diğer oda başkanları ile bir araya gelerek istişarelerde bulunuldu.

ÇATSO, Yöresel Ürünler Fuarı’na katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin