Fen Lisesi Tamam!

featured
service

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından söz verilen Fen Lisesi inşaatı ile ilgili görüşme yapmak üzere görüşmeler yapıldı.

Hayrettin ÇELİKTEN ve Oğuz AK, TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’ nu makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında TOBB tarafından Çankırı’ya yapılacak olan Fen Lisesi ve Çankırı’nın ticaret ve sanayisi hakkındaki son gelişmeler hakkında görüşmeler yapıldı.

Çankırı Vali Yardımcısı Yakup TAT’ın da katıldığı  görüşmede, Çankırı’ya yapılacak olan Fen Lisesi ile ilgili valiliğin talepleri TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na iletildi.

Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN  Çankırı’da yatırımlar ve sanayi açısından çok güzel gelişmelerin olduğunu, sürekli olarak yatırım talepleri aldıklarını fakat Tüm Türkiye’de olduğu gibi Çankırı’da da eleman sıkıntısı yaşadıklarını söyledi.

TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU Çankırı’nın son teşviklerle yatırım için en avantajlı illerden biri haline geldiğini ve Çankırı Fen Lisesi inşaatı ile ilgili valiliğin talepleri doğrultusunda ihale sürecinin en kısa zamanda başlatılması için gerekli talimatları verdiğini ve okulun bir an önce bitirilerek faaliyete geçeceğini söyledi. Ziyaret sonrası TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’na Çankırı Çan Saati rölyefi ve tuz lambası hediye edildi.

tobb_fenlisesi_topl

Fen Lisesi Tamam!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin