Hüseyin Kılıç Medya Çankırı'ya konuştu!

featured
service

AK Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç Medya Çankırı haber sitesine açıklamalarda bulundu!

Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Kılıç’ın Şabanözü seçimleri sonrasında Facebook adresinde yaptığı yorumun sosyal medyaya yansıması üzerine yaptığı açıklama şöyle:

1 Haziran 2014 tarihinde yenilenen Şabanözü seçimleri sonrasında Facebook adresimden yapmış olduğum ve sosyal medya aracılığı ile hızla yayılan ve gündem olan yorum hiçbir şekilde Ak Parti’nin kurumsal görüşü olmayıp tamamen seçimi kaybetme psikolojisi içerisindeki düşüncelerimdir. Hiçbir şekilde Ak Parti İl ve İlçe teşkilatı ile Gençlik Kollarının görüşü değildir. Facebook sayfamda ikili fotoğrafımız paylaşılan Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç’le konunun yakından uzaktan ilgisi yoktur. Seçimi kaybetme psikolojisi içerisinde yapmış olduğum ve haddimi aştığım bu yorum nedeniyle parti teşkilatımdan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından, Belediye Başkanım İrfan Dinç’ten ve Şabanözü İlçe halkından özür diliyorum.
Seçimler demokrasimizin bir gereği olup kazanmak da var kaybetmek de var. Kazanan Belediye Başkanımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Hüseyin Kılıç Medya Çankırı'ya konuştu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. acaba neden bu açıklamayı yaptırdılar…

    Cevapla
Bizi Takip Edin