KURTLAR VADİSİNİN YENİ YÜZÜ ÇANKIRILI!

featured
service

1- Kurtlar Vadisi’nde oynayacaksınız nasıl bir duygu ve rolünüz belirtildi mi ?

Evet, İnşallah 1. adımızı ve imzamızı attık Kurtlar Vadisinde herhangi sorun çıkmazsa oynayacağız, Şuanda rolüm belli olmadı ama inşallah yakın zamanda belli olduğu zaman Medya Çankırı haber sitesinden ve Basın aracılığıyla öğreneceksiniz.

2-Sizi Oyunculuğa çeken neydi?

Oyunculuk hayalim çocukluktan gelmişti sonra adım adım yürüdüm pes etmedim inşallah iyi bir yerlere gelip kendini geliştirmek istiyorum .. Kamera karşısında bile yeteneğinizi gösterebilmek çok kolay birşey değil

3- Kurtlar Vadisi Çankırı’da yer alacak mı ve nasıl buluyorsunuz ?

Evet, bu konu hakkında hiç görüşmedim ama tabii ki biliyorsunuz ki Kurtlar Vadisi gerçek olayları anlatıyor. Çankırı’da olan olayları ve gelişmeleride orada yer verilebilir.

4- Hepimiz iyi biliyoruz ki bir dizi için 10 saat filan durmaksızın çekim yapılıyor ve daha öncede bahsetmiştik. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten zor bir meslek bazen oluyorki aynı sahneyi 10 defa çekilebiliyor oda sabır isteyen bir olay. set arkası hoş 20 25 kişiden oluşan bir başarılı ekip olup sıcak bir ortam ve gülümsemeyle işlerinin yükünü hafifletebiliyorlar.

5- Kurtlar Vadisi dizisinin tutalma sebebi nedir sizce?

Türkiye’deki gündemimizi takip etmekte ve başarılı bir aksiyon macera gerilim katmakta..

6- Diğer dizilerde oynadınız Yahşi Cazibe olsun Ustura Kemal olsun Alemin kralı olsun ve Turkcell Reklamında yer aldınız. Buralarda ne rollerde yer aldınız acaba?

Konuk oyuncu olarak rol aldım onlarla yan yana olmak beni çok mutlu etti ve bana bu işte güven verdi.sıcak bir ortam var orda..

7- Ustura Kemal dizisinde Oktay Kaynarca oynamıştı, Bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uçurum dizisi güzel bir diziydi yönetmeni ve ekibiyle başarılıydı. Oktay Kaynarca ile sıcak bir muhabbet etmek paha biçilmezdi.

Biz Medya Çankırı haber sitesi olarak başarılarınızın devamını diler, Allah yar ve yardımcınız olması dileklerimizle.

Teşekkür ediyorum, Sağolun Medya Çankırı’ya bu röportajı benimle yaptığı için teşekkürlerimi sunuyorum

KURTLAR VADİSİNİN YENİ YÜZÜ ÇANKIRILI!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin