Merhum İrfan Keleş, kabri başında anıldı

featured
service

Çankırı’nın önemli siyasi isimlerinden olan, 23 Şubat 2020’de hayatını kaybeden, eski Çankırı milletvekili merhum İrfan Keleş, kabri başında anıldı.

Keleş’i anmak için MHP teşkilatı tam kadro katılarak dualar etti. MHP Çankırı İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “İl Başkanımız Sayın Ahmet Kurt, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Merkez İlçe Başkanımız Sayın Mahmut Doğar, Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın M. Alperen Şahin, Kamu Sen İl Başkanımız Sayın İsmail Ayhan ve Kamu Sene bağlı Sendikaların Şube Başkanları, TÜRKAV İl Başkanımız Sayın İsa Bölükbaşı ile birlikte 23.02.2020 tarihinde yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de ‘Her nefis ölümü tadacaktır’ kelamı ile haberdar edildiğimiz emri ilahi ile Rahmeti Rahman’a yolcu ettiğimiz Milliyetçi Ülkücü Harekete, şehrimize ve ülkemize emsalsiz hizmetleri olmuş, cennet mekân Başbuğumuzun ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yakın çalışma ve yol arkadaşlarından, hocamız, kıymetli büyüğümüz 21. Dönem MHP Çankırı Milletvekili merhum İrfan Keleş’ i kabri başında Kur’an Tilaveti ve dualarla yâd ettiler. Merhum büyüğümüz, değerli dava adamı İrfan Keleş’ e ve ahirete intikal etmiş tüm yakınlarımıza aziz Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyoruz.” denildi.

İrfan Keleş

Çankırı’da 1947’de doğan Keleş, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamlayan Keleş, Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulunda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca Çankırı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı görevlerinde de bulunan Keleş, 21. Dönem’de Çankırı Milletvekili olarak Meclise girdi. Keleş, evli ve iki çocuk babasıydı.

Merhum İrfan Keleş, kabri başında anıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin