TEMAD 10 Yaşında

featured
service

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çankırı Şubesi tarafından, 10’uncu kuruluş yıl dönümü resepsiyonu düzenlendi.

Askeri Gazinoda yapılan programa Vali Abdullah Ayaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Büyük, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Emniyet Müdürü Yılmaz Delen, Jandarma Komutanı Albay Yusuf Mutlu Genç, TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen, kurum müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri, askeri erkan ve davetliler katıldı.

Programda konuşan TEMAD Çankırı Şube Başkanı Özcan Çalışkan, “Bugün burada vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı Anadolu’nun her köşesinde omuz omuza görev yapmış olan silah arkadaşlarımla birlikte olmanın engin gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatan bayrak ezan uğrunda aramızdan ayrılan aziz şehitlerimizle TEMAD Çankırı ailemizden ayrılanları saygıyla yad ederek minnetle anıyoruz. Bu vesile ile TEMAD Çankırı Şube Başkanlığımızın 10’uncu kuruluş resepsiyonuna hoş geldiniz.” dedi.

TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen de, “Bugün Çankırı şubemizin en önemli günlerini hep birlikte burada kutluyoruz. Özellikle bizimle birlikte devletimizin yanımızda olması, sayın valimiz, komutanımız ve belediye başkanımızın bizlerle bir arada olması bugüne ayrı bir önem katmaktadır. Burada, bu özel günde sizlerin de katılımıyla derneğimizin bu güzelliğini hep birlikte kutluyoruz. Ve sizlere şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

TEMAD 10 Yaşında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin