Vali Aktaş: Hiçbir mahalle ve köyümüzü birbirinden ayırmayacağız

featured
service

Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve Meclis Üyeleri, ilimize yeni atanan Vali Hamdi Bilge Aktaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Genel Meclisi üyelerinin tamamının katıldığı ziyarette Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu da hazır bulundu.

Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette İl Genel Meclisi üyeleriyle sohbet eden Vali Aktaş, Meclis ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Vali Hamdi Bilge Aktaş’a yeni görevinden dolayı tebrik mesajını ileten İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Çankırı’da meclis olarak yaptıkları çalışmalardan söz etti. Şeker, soğuk ve sıcak asfalt, içme suyu, içme suyu depoları, karla mücadele ve köy yollarının genel durumu konusunda Vali Aktaş’a bilgi verdi.

Ziyaretlerinden dolayı meclis üyelerine teşekkür eden Vali Aktaş ise Çankırı İl Genel Meclisi’ni birlik içinde görmekten memnun olduğunu ifade etti. Ziyaretlerinden dolayı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ve Meclis üyelerine teşekkür eden Vali Hamdi Bilge Aktaş, “İlçelerimize, köylerimize, mahallelerimize imkanlar ölçüsünde adilce hizmet etmek istiyoruz.  Hiçbir mahalle ve köyümüzü birbirinden ayırmayacağız” dedi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret programı sona erdi.

Kaynak:Bizim Çankırı

Vali Aktaş: Hiçbir mahalle ve köyümüzü birbirinden ayırmayacağız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin