Yapılacak Yeni Yurt Binaları Öğrencilerin Barınma Sorununa İlaç Olacak

featured
service

Yapılacak Yeni Yurt Binaları Öğrencilerin Yüzünü Güldürecek

İlimize kazandırılacak olan 1000 kişilik ve 872 kişilik iki yurt binası, sayıları her geçen gün artan öğrencilerimizin barınma sorununa ilaç olacak.

Arıcı Otomotiv Abdullah Arıcı Firması’nın yapacağı 1000 kişilik yurt ile Özcenk İnşaat Firmasının yapacağı 872 kişilik yurt binalarının içerisinde yemekhane, dinlenme salonu, oyun salonu ve spor tesisinden oluşan modern bir sosyal tesis bulunacak. Ayrıca odaların içerisinde banyo ve wc olacak. Böylece İlimize 5 yıldızlı otel konforunda iki adet yurt binası kazandırılmış olacak.

Kredi ve Yurtlar Kurumuyla yapılan ön protokol ve kiralama sözleşmesine göre yurt inşaatları 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacak ve önümüzdeki yıl öğrencilerimizin hizmetine sunulacak.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, Yapraklı yolu üzerinde 100. Yıl Yetiştirme Yurdunun yan tarafında bulunan alana inşa edilecek yurt ile Buğdaypazarı Mahallesi Çarşamba Pazarı karşısındaki alana inşa edilen yurt binasının İlimize ve öğrencilerimize hayırlı olması dileklerinde bulunarak emeği geçenlere teşekkür etti.

BovrRp LdZyoj 727qm5 nYjRPl NYlpV5 RE10L6 OJV03D RE10L6 zQa3EY

Yapılacak Yeni Yurt Binaları Öğrencilerin Barınma Sorununa İlaç Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin