YUMRUĞUN PERDE ARKASI!

featured
service

Çankırı AK Parti 61. İl Danışma Meclisi toplantısına katılan İl Başkanı Salim Çivitçioğlu, toplantının basına kapalı bölümünde Çankırı AK Parti Milletvekili Hüseyin Filiz’in danışmanı Ercan Irmak ile tartıştı. Toplantının ardından salon çıkışında danışman Irmak’ın üzerine yürüyen Çivitçioğlu, “ne konuştuğunu bileceksin” diyerek Irmak’ın yumruk attığı öne sürüldü.

Öte yandan, partililer Milletvekili Hüseyin Filiz’in başka bir program nedeniyle katılamadığı toplantıda, İl Başkanı Salim Çivitçioğlu’nun üstü kapalı olarak Çankırı Milletvekili Hüseyin Filizi eleştirdiğini ve Hüseyin Filiz’in danışmanlığını yapan Irmak’ında konuşmaya tepki göstererek salondan ayrıldığını söyledi.

İl Başkanı Görüntüler olduğu halde olayı neden yalanlıyor?

Milletvekili Hüseyin Filizin danışmanı Ercan Irmak’a sorduk İl Başkanı Salim Çivitçioğlu hakkında ne konuştunuz da size bu kadar sinirlendi?

İl Başkanı Salim Çivitçioğlu Çankırı’da Paralel yapıya Mensup kişilerle kol kola gezdiğini ve bunu çekinmeyerek yaptığını herkes görüyor ve biliyordu.

Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu paralel yapıyla vermiş olduğu mücadeleyi hepimiz yakinen takip ediyor ve bizlerde üzerimize ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz. Bu şiddet olayı beni ve Sayın vekilimi derinden üzmüştür. Biz bu davada başbakanımızın arkasında durmaya her ne şekilde ve her ne ortamda olursa olsun devam edeceğiz. Danışman Irmak Bizi bu tür olaylarla yıldıramayacaklar dedi ve Daha geniş açıklamayı hafta içinde yapacağını belirtti.

YUMRUĞUN PERDE ARKASI!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 9 sene önce

    zaten çankırıda salim ve kankalrı olmsaın akp nin oyu yüzde 80 lere çıkar.o yumruk filize vede ak partiye oy verenlere atılmıştır.çok utanç verici bir olay şiddetle kınıyorum.ve derhal istifa diyorum istifa slim bey istifa

    Cevapla
  2. 9 sene önce

    HÜSEYİN FİLİZ SEN ÇANKIRI İÇİN BİR DEGERSİN.ÇANKIRI İÇİN ÇOK ÇALIŞTIGIN İÇİN SENİ İSTEMİYORLAR ÇÜNKÜ ÇANKIRI HALKI SENİ ÇOK SEVİYOR.BUDA SALİM VE KANKALARININ ZORUNA GİDİYOR.BİRDE HÜSEYİN FİLİZ.BUNLARIN İŞLERİNE ÇOMAK SOKUNCA TABİKİ İSTEMEZÜK BAŞLIYOR.MESALA HÜKÜMET.KONAGI.MESELESİ.FİLİZ.KIRK EVLERE MÜSADE ETSEYDİ BİR SORUN OLMAYACAKTI.ARININ KOVANINA ÇOMAK SOKULUNCA BÖYLE OLUYOR.SAYIN VEKİLİM FİLİZ BEY SEN BU ŞEKİL DÜRÜST DEVAM ET.DAİMA.HİZMETTEN YANA OL ÇANKIRIMIZ DAİMA SENİNLE OLACAK.UNUTMA SALİM BEY HESAPLARIN ÜSTÜNDE BİR HESAP VAR ODA YÜCE RABBİMİN HESABI VE BAŞBAKANIN HESABI.ZALİMLİK EDENLER HER ZAMAN KARŞILIGINI BULACAKTIR

    Cevapla
Bizi Takip Edin