Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Göreve Başladı

featured
service

16 Haziran 2014 Pazartesi günü Çankırı’ya gelerek göreve başlayan Yusuf Yazıcı Son zamanlarda Çankırı’nın eğitim alanında yaptığı yatırım ve akademik başarı atağını ekip ruhu içerisinde devam ettirmeye çalışacaklarını ve bayrağı daha ileriye taşımak için azim ve kararlılıkla çalışacaklarını söyleyerek, “yeni görevimiz inşallah bize ilimize ve camiamıza hayırlı olur” dedi.

Yusuf Yazıcı Kimdir ?

1966 Yılında Sorgun’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Sorgun’da tamamladı. 1988 yılı yaz döneminde Bolu Eğitim Yüksekokulu’ndan mezun oldu.

Sınıf öğretmenliği, okul müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu, Bakanlığımız tarafından açılan Okul ve Kurum Yöneticiliği Seçme ve Değerlendirme Sınavı ile Taşra Teşkilatı Yöneticiliği Seçme ve Değerlendirme Sınavlarını kazandı.

2001 yılında ilköğretim okul müdürlüğüne, aynı yıl Çorum, Alaca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandı. 06 Nisan 2004 tarihinde Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı, Halen buradaki görevine devam etmektedir.Yönetim Organizasyon alanında yüksek lisans yapmaktadır. Evli ve iki çocuğu vardır.

Kamu kurumlarında çalıştığı süre içerisinde, 2 adet Aylıkla Ödül, 6 adet Takdir Belgesi , 12 adet Teşekkür Belgesi ve 2 adet Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

ZNl7la Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Göreve Başladı

oQJrJm Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Göreve Başladı

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Göreve Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin